Kominki Groz – wkłady kominkowe Rzeszów, biokominki, kominki gazowe, elekryczne, piecyki

35-212 Rzeszów

ul. Myśliwska 3

+48 17 852 06 99

info@groz.pl

Pon - Pt.: 9:00 - 17:00

sobota: 09:00-13:00

Oferta

Oferta Kominki Groz - Rzeszów

wkłady kominkowe rzeszów

Wkłady Kominkowe

Szeroki zakres mocy:
Zróżnicowana oferta wkładów kominkowych. W zależności od powierzchni, przeznaczenia oraz typu stosowanego systemu grzewczego polecamy urządzenia dostosowane do potrzeb.

Oferta produktowa:
Poniżej przedstawiamy katalogi z wkładami kominkowymi:

Biokominki rzeszów

Biokominki

KAŻDY może mieć kominek! Biokominek to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które nie posiadają komina np.: apartamenty, mieszkania, sypialnie czy łazienki. Prawdziwe płomienie tego urządzenia staną się efektowną dekoracją, która wprowadzi do wnętrza przytulną i miłą atmosferę.

Kominki gazowe rzeszów

Kominki Gazowe

Kominek gazowy to niepowtarzalna możliwość połączenia zalet tradycyjnego kominka z wygodą i komfortem użytkowania. Otrzymujesz urządzenie, które będzie ogrzewać dom a jednocześnie nie musisz składować opału, dokładać drewna czy sprzątać paleniska. Całkowicie bezpieczny kominek, który można uruchomić po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie lub aplikacji w telefonie czy tablecie.

Piecyki wolnostojące Rzeszów

Piecyki wolnostojace

Piec wolnostojący nie zajmując dużo miejsca, świetnie sprawdzi się jako urządzenie dogrzewające dom. Szeroka oferta i różnorodna stylistyka daje możliwość wybrania pieca, który będzie ozdobą salonu. Jego instalacja przebiegnie sprawnie i szybko bez kłopotliwych prac budowlanych. W ofercie posiadamy urządzenia na drewno, pelet i piecyki gazowe.

wkłady stalowe rzeszów

Kominki elektryczne

Wiele osób marzy o montażu kominka w swoim domu. Kominki elektryczne sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, tworząc wspaniały, domowy klimat.

Kominki wiszące Rzeszów

Kominki Wiszące

Wystarczy odrobinę wyobraźni, a designerski kominek wiszący na ścianie sypialni może wywołać wiele przyjemnych doznań. Również kominek wiszący wolnostojący w salonie, usytuowany w odpowiednim miejscu podkreśli charakter jego wnętrza.